SIK SORULAN SORULAR

PROSİS İKLİMLENDİRME

"FUJİTSU KLİMA-FJTHERMA KLİMA-GENERAL KLİMA" Hakkında Aklınaza takılanları cevaplıyoruz.Sizlerinde soruları olursa Yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


FUJİTSU KLİMA

Fujitsu klimalarda servis hizmetleri ve servis ağı çok geniştir.

Fujitsu klimalar memnuniyet garantilidir.Gönül rahatlığı ile fujitsu klima alabilirsiniz.

Fujitsu klimalar sınıfının en sessiz klimasıdır. 38 dB de çalışır.

Fujitsu klimalar sınıfının en performanslı klimasıdır.

Fujitsu klimalar Japon marka kalitesidir.

Fujitsu klimalar compact tasarımı ile mekanlarda estetiği yansıtırken aynı zamanda istenilen performansı vermektedir.

Fujitsu klimalar iyonizer teknolojisine % 100 uygun üretilmiştir. Fujitsu klimalar ile sağlığınız güven altındadır.

Fujitsu klimaları inverter klimalarında bir tasarım harikasıdır.

Fujitsu inverter klimaları diğer klima markalarına göre iki kat daha yüksek performans sağlar.

fujitsu klimalar Dc inverter de sınıfının lideridir.

GENERAL KLİMA

Çünkü general klimalar tasarrufun 'GENERALİDİR'. Genaral klimalar geliştirilmiş teknolojisi ile minimum masrafla maksimum verimi amaçlamıştır.

General klimaları sessiz çalışmalarıyla ünlüdür.General klimaları çalışırken odadaki varlığını unutmanızı istiyoruz.Bu nedenle türbülansı engelleyip sesi azaltan iç üniteleri ve tamamen sessiz fan teknolojisini,22 dB sesi aşmayan iç üniteyi geliştirdik.Bu nedenledir ki General klimalar sessizliğinde generalidir.

Generla klimalar yüksek performansın ustasıdır.Sahip olduğu V-Pam inverter ve İ-Pam inverter kontrol teknolojileri ile maksimum güç, verim ve hızı sağlamaktadır.

General klima ve prosis iklimlendirme ailesi olarak mutlu bir hayat için sağlıklı bir doğa gerektiğini biliriz! Yüksek SCOP vE SEER sunan tüm ürünlerimiz çevereye duyarlıdır.Ozon tabakasın zarar vermez ve küresel ısınmaya asla neden olmaz.

Bizim işimi işinizi kolaylaştırmak olduğunu biliyoruz.General klima bulunduğu ülkelerde kullanıcı dostu oluşuyla bilinen ve Cantar Blue "Memnun Müşteri" ödülü başta olmak üzere ve bu konuda uzmanlığı defalarca mükafatlandırılan general klima ailesi olarak sizi hiç bir zaman yormayız.Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulamamızla eviniz ya da işyerinize gelmeden önce klimanıza müdahale edebilir,İnsan sensörü ile ekstra efor sarf etmeden klimalarınızı yönetbilirsiniz.